close
تبلیغات در اینترنت
خرید و فروش سهام در بورس لار - 4
آخرين ارسال هاي تالار گفتمان
loading...
عنوان پاسخ بازدید توسط
1 10 mohsendelshad
0 64 mohsendelshad
0 45 mohsendelshad
0 303 mohsendelshad
0 57 kian2137

امید برای آینده با دید وبررسی دقیق سهم ها !! بسیار مهم !! فقط برای اعضا !!

امید برای آینده با دید وبررسی دقیق سهم ها !! بسیار مهم !! فقط برای اعضا !!

در ادامه مطالب...

تعداد بازديد : 289
شعر
شعر

تعداد بازديد : 224
شاخص پایانی امروز و روند اتی !

تعداد بازديد : 260
تحلیل تکنیکال شاخص از نگاه من ! | 5 اسفند 92


دوستان قصد ترساندنتان را ندارم اما هدف 76 هزار هست .مواظب باشید عزیزان( البته خدا کنه اشتباه کرده باشم وخبر های خوبی در راه باشه که مقاومت روند رو بشکنه و روند عوض بشه)!

تعداد بازديد : 284
گزارش مثبت از فاذر!

مدیر مالی شرکت صنایع آذراب در مصاحبه ای با بورس نیوز ضمن تشریح وضعیت کنونی شرکت اهم ویژگی های بودجه سال مالی 1393 را عنوان کرد.

جابری، مدیر مالی شرکت صنایع آذرآب ضمن تقدیر از صحه صدر و پشتیبانی سهامداران شرکت، تلاش ها و پیگیرهای انجام شده از طریق هیات مدیره شرکت را بسیار عالی و مطلوب ارزیابی و اظهار داشت: بحمداله شرایط کنونی شرکت در وضعیت خوبی بوده و تلاش و پیگیری های لازم در خصوص اخذ قراردادهای کاری جدید و رایزنی با مقامات ذیصلاح در حال انجام است که امیدواریم این تلاش ها همچون گذشته منتج به نتیجه شده و دستاوردهای خوبی را به همراه داشته باشد.

وی حاصل این تلاش ها را در بودجه سال 1393 قابل لمس دانست و گفت: آثار این تلاش ها در سال آینده نمایان می شود، بنحوی که شاهد افزایش مبلغ فروش و سایر نسبت های فعالیتی شرکت نسبت به سال های قبل می باشیم.

جابری ادامه داد: بر مبنای تلاش های صورت گرفته فروش شرکت نسبت به سال 1392 حدود 37 درصد افزایش را نشان می دهد در همین حال سود خالص شرکت نسبت به سال 1392 حدود 47 درصد رشد را تجربه نموده است.

مدیر مالی "فاذر" همچنین آغاز فعالیت اجرایی پروژه بزرگ دهکده گردشگری الماس مرکزی و کلنگ زنی آن بوسیله مسئولین را نمونه دیگری از فعالیت های امید بخش آتی شرکت بیان کرد.

تعداد بازديد : 296
توجه توجه توجه !
یکی از دوستان بسیار بانفوذ گزارش داده که   مجلس بعد از اعلام نرخ 13 سنتی برای خوراک پتروشیمی ها شورای نگهبان دوباره آن را رد کرده است وطبق قانون راهی مجمع تشخیص شد . در آنجااحتمالا نرخ 8 یا 10  سنتی برای پتروشیمی ها در نظر گرفته میشود پس احتمال رشد دوباره وتعدیل مثبت در گروه پتروشیمیها بسیار زیاد است. و خبر های خوب در راه است.

تعداد بازديد : 296
عامل اصلی اقبال سهامداران به سهام ساختمانی
عامل اصلی اقبال سهامداران به سهام ساختمانی

در بررسی وضعیت صنعت ساختمان عامل مهم و تأثیرگذار مبحث نقدینگی جامعه می باشد و بسته به اینکه سیاست های دولت در جهت دهی به نقدینگی جامعه چگونگی عمل خواهد کرد باید مدنظر قرار گیرد...در ادامه مطالب...

تعداد بازديد : 339
دلیل نبود یک سیگنال خوب؟

انتقاد ها و صحبت هایی زیادی مطرح میشود که چرا پیشنهاد خریدی در سایت های خوب و موفق داده نمیشود تا این میزان ضرر را تا حدی بتوان جبران کرد؟  متاسفانه در این گونه بازار ها که میتوان آنها را شروع یک وضعیت بحرانی به نام وضعیت خرسی در بازار نامید قدرت تحلیل را از هر تحلیلگری میگیرد و در حقیقت تحلیل را تبدیل به یک ابزار برای نشان دادن عدم دانایی و علم یک تحلیل گر تبدیل میکند. وتحلیلگر را تبدیل به چوپان دروغگو کردن برای بازار کاری ندارد.


تعداد بازديد : 271
اتفاقات مهم هفته جاری و پیش بینی هفته آینده

اتفاقات مهم هفته جاری و پیش بینی هفته آینده

تغییرات بازار این هفته و پیش بینی بازار هقته آتی:

بازار سرمایه آغاز کار خود را در هفته جاری با ایجاد محدودیت در فروش سهام آغاز به کار نمود که در کل روندی مثبت را در پی داشت اما بی اعتمادی سرمایه گذاران به وفور به چشم می خورد که با عرضه های بالا بعضاً شاخص را با افت همراه می ساختند. در بازار هفته جاری صنایع مهم بازار دستخوش اخبار و شایعاتی متفاوتی بود  در صنعت پتروشیمی شورای نگهبان با نرخ ۱۵ سنتی خوراک پتروشیمی ها مخالفت نمود و سپس با وجود پیشنهادهای گوناگون نرخ ۱۳ سنتی توسط نمایندگان مجلس به تصویب رسید. شنیده می شود شرکتهای پتروشیمی قرار است پیش بینی خود را با نرخ خوراک ۱۰ و ۱۳ سنتی گزارش نمایند. در گروه بانکی پس از افزایش نرخ اوراق مشارکت به ۲۳درصد شایعاتی مبنی بر افزایش نرخ سود سپرده هایی بانکی در بازار وجود داشت که بانک مرکزی مکرراً این شایعات را تکذیب نمود و تصمیم گیری در مورد نرخ خوراک را به شورای پول و اعتبار سپرد.

قطار تعدیل های مثبت گروه فراورده های نفتی و بانکی هم با تعدیل های مثبت شتران و بانک دی آغاز به حرکت نمود سهام گروه دارویی هم به ترتیب در حال ارائه گزارش های تعدیل پیش بینی هستند که همین امر باعث شده که نگاه سهامداران به هلدینگ عظیم دارویی(تیپیکو) مثبت تر شود و سهامداران این سه گروه چشم انداز روشنتری را برای این گروه ها در آینده ببینند. گروه سیمانی هم گزارشات پیش بینی خود را برای سال مالی ۹۳ همراه با افزایش ۳۰ – ۴۰ درصدی بهای حامل های انرژی روانه بازار کردند.

در خبرهای سیاسی  هیئت مذاکره کننده ایران به ریاست وزیر امور خارجه در وین به سر می برد تا مذاکره با ۵+۱ را ادامه دهد. گویا مذاکرات اولیه هر دو طرف موفق بوده است اما وزیر امور خارجه ایران اعلام نموده است که نباید توقع داشت که در دور جاری از این مذاکرات نتایج نهایی حاصل گردد چرا که مذاکرات جاری تنها در راستای تعیین چارچوب های لازم جهت دستیابی به راه حل های نهایی خواهد بود.

 برخی شایعات و اخبار مهم هفته در بازار بورس اوراق بهادار:

images

 

بحث افزایس سرمایه غدیر جدی است اما گویا امسال به نتیجه نخواهد رسید. مجمع پارسان و غدیر هم نزدیک است و شنیده می شود تصمیم دارند به ترتیب ۲۰۰۰ و ۸۰۰ ریال سود را بین سهامداران تقسیم نمایند؛

شنیده می شود در مجمع شیران که در تاریخ ۱۷ اسفندماه برگزار می گردد ۵۰۰۰ ریال سود تقسیم گردد که این موضوع بر وآتی هم تأثیر گذار است. شاید افزایش سرمایه هم در مجمع شیران عنوان گردد؛

گویا وغدیر هم خواهان بلوک پتروشیمی پارس هست و هم در رقابت با صندوق نفت به همراه ساتا به دنبال بلوک ۱۷ درصدی هلدینگ خلیج فارس می باشد؛

شایعاتی مبنی بر اعلام سود ۱۰۴۰ ریالی کگل برای سال مالی ۹۳ به گوش می رسد؛

گویا مخابرات با افزایش سود همراه، قابلیت اعلام سود ۵۰ تومانی برای سال مالی ۹۳ را دارا می باشد که معمولاً ۹۵% از سود را تقسیم می نماید؛

خبرهایی هم از تعدیل مثبت تیپیکو به دلیل سودآوری زیرمجموعه ها به گوش می رسد؛

شنیده می شود که سازمان بورس اوراق بهادار با درخواست افزایش سرمایه خودرویی ها از جمله سایپا از محل تجدید ارزیابی دارایی ها موافقت نکرده است؛

گفته می شود که آ س پ درخواست افزایش سرمایه ۵۰۰ درصدی خود را به سازمان بورس و اوراق بهادار ارسال نموده است؛

آهسته آهسته به مجمع عمومی عادی سالیانه وتوسم هم نزدیک می شویم در صورتیکه هیئت مدیره سخن از پیشنهاد تقسیم سود ۳۵۰ ریالی به میان می آورد.


تعداد بازديد : 275
تحلیل تکنیکال شاخص از نگاه من !


دوستان شاخص به نظر بنده در یک روند نزولی روزانه قرار دارد و در این راه دارای نوسان خواهد بود

پیش بینی میشود که چنانچه در روزهای آتی (دو یا سه روز بعد) شاخص منفی شد احتمال افت آن تا 77 هزار بسیاز زیاد خواهد بود

اما در صورت عبور از مقاومت قوی 82824 بازار روند خود را تغییر داده و صعودی خواهد بود و تا حدود 84 هزار رشد خواهد کرد.

پس هفته آینده بسیار حساس و مهم خواهد بود و تعیین کننده ادامه روند خواهد بود .

اما پیش بینی من منفی شدن در روز شنبه میباشد.!

تعداد بازديد : 263

منو کاربری
ليست صفحات
تعداد صفحات : 7